CENNIK

PIERWSZE SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

Pierwsze spotkanie może mieć różną formę:

  1. celem wizyty jest poznanie własnych błędów dietetycznych (opartych na wywiadzie żywieniowym), poznanie zasad prawidłowego odżywienia się i przeprowadzenie analizy składu ciała – 200zł.
  2. celem wizyty jest poznanie własnych błędów dietetycznych (opartych na wywiadzie żywieniowym), poznanie zasad prawidłowego odżywienia się, przygotowanie planu żywieniowego na 7 dni i przeprowadzenie analizy składu ciała – 300zł.
  3. celem wizyty jest poznanie własnych błędów dietetycznych (opartych na wywiadzie żywieniowym), poznanie zasad prawidłowego odżywienia się, przygotowanie planu żywieniowego na 14 dni i przeprowadzenie analizy składu ciała – 350zł.
  4. celem wizyty jest poznanie własnych błędów dietetycznych (opartych na wywiadzie żywieniowym), poznanie zasad prawidłowego odżywienia się, przygotowanie planu żywieniowego na 21 dni i przeprowadzenie analizy składu ciała – 400zł.

WIZYTA KONTROLNA

Wizyta kontrolna – druga i każda kolejna wizyta – 150zł

Pakiet 4 wizyt kontrolnych – 500zł

DIET COACHING

Diet coaching – 950zł

W ramach diet-coachingu:

  • plan żywieniowy na 21 dni
  • 4 wizyty kontrolne
  • praktycznie nieograniczona ilość modyfikacji w planie żywieniowym w ciągu 3 miesięcy
  • dowolny pod względem czasu i formy sposób kontroli realizacji planu – od spotkań kontrolnych wyłącznie do codziennego kontaktu – w zależności od preferencji

ZAKUPY Z DIETETYKIEM

Cena uzależniona od oczekiwanej formy zakupów.

  • Dla przykładu – dowolny hipermarket na terenie Krakowie – 120zł za 1h

WYKŁADY, SZKOLENIA, WARSZTATY

Cena ustalana indywidualnie – w zależności od wielu czynników – w tym przede wszystkim od czasu trwania szkolenia, lokalizacji i cykliczności