Szkolenia dla kobiet w ciąży

28.08.2016

Pod koniec sierpnia zakończyliśmy cykl szkoleń dla kobiet w ciąży. W ich trakcie rozmawialiśmy z przyszłymi, jak i obecnymi już mamami (część z kobiet była bowiem w kolejnej ciąży) na temat prawidłowego odżywiania się.

Jak się szybko okazało wiedza kobiet w tym zakresie jest niestety niewielka – głównie poprzez setki sprzecznych informacji, które można znaleźć w mass mediach, w tym przede wszystkim w internecie. Żadna z Pań  nie podjęła jednak kontaktu z dietetykiem mimo, iż różne problemy zdrowotne znacząco warunkowały ich sposób odżywiania się.

W trakcie spotkań wyjaśnialiśmy jakie są plusy stosowania właściwej, dobrze zbilansowanej diety, jak szybko jesteśmy w stanie odchudzić się po porodzie, czy też które z makro- i mikroelementów są dla nas szczególnie istotne w tym okresie.

Łącznie w szkoleniach wzięło udział 76 kobiet. Szkolenia odbywały się w okresie marzec 2016 – sierpień 2016. Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniami w kolejnym roku ponownie będziemy je prowadzić. Wszystkie zainteresowanie Panie prosimy o wysyłanie zgłoszeń na nasz adres mailowy.

Dokładne wyniki jakie uzyskaliśmy niebawem ukażą się drukiem, a ich kopię zamieścimy na naszym blogu.